2020-04-09 ZAKOŃCZENIE AKCJI CHLEB DLA WSZYSTKICH

W dniu dzisiejszym tj. 09.04.2020 r. odbył się finał akcji Fundacji Polska Hybryda – „Chleb dla wszystkich”. Członkowie Fundacji ponownie udali się do piekarni Mika Kowalów w celu odebrania pieczywa i babeczek wielkanocnych. Następnie, tak jak odbywało się to we wcześniejszych turach, udano się do ościennych wsi. Akcja spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród mieszkańców gminy – było nam niezwykle miło, gdy kierowaliście Państwo do nas tyle miłych słów. Chcielibyśmy podziękować wszystkim , który pomogli w organizacji, włożyli w to wiele czasu i serca. W szczególności dziękujemy wszystkim pracownikom Piekarni „Mika” Kowalów i panu Andrzejowi Udzieli, Wyższej Szkole Bezpieczeństwa z/s w Poznaniu oraz pani Sylwii Szary jak i foto-km.com.

  Fundacja Polska Hybryda planuje podjęcie innych akcji, zgodnych ze zgłaszanym przez mieszkańców zapotrzebowaniem. Bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa – pragniemy szerzyć to hasło i edukować społeczeństwo w tym zakresie.

Jednocześnie Fundacja Polska Hybryda wyszła z inicjatywą stworzenia kompendium wiedzy dot. sytuacji związanej z pandemią. Niebawem na stronie pojawi się materiał, w którym wielu specjalistów wypowiada się m.in. na temat tego jak radzić sobie w tym trudnym czasie, jak przeżyć nadchodzące Święta Wielkanocne oraz jak odnaleźć się w wielu nowych aktach prawnych.

Dodaj komentarz