FILMOWANIE WYWIADÓW

Filmowanie wywiadów sposobem na wzbudzenie zaufania wśród klientów

Nikogo już nie trzeba przekonywać o tym, że filmowy marketing jest najlepszym sposobem na zdobycie nowych klientów oraz utrzymanie starych. Dobre wideo, który jest angażujące może nie tylko zaciekawić odbiorcę, ale również sprawić, że zaufa on danej firmie. Dobrym sposobem na to są wywiady video.

Podczas tworzenia kampanii marketingowej warto podejść do tego w sposób nie tylko profesjonalny, ale również zupełnie kreatywny i innowacyjny. Może to być jedyna szansa na to, aby wybić się na tle konkurencji. W ten sposób zdobędziesz nowych klientów, a także sprawisz, że starzy chętnie do Ciebie wrócą. Filmy robi niemal każdy, zatem Ty wyprzedź konkurencję. Postaw na wywiad film, który może sprawić, że wzbudzić zaufanie wśród swoich klientów, dzięki temu, że poznają Cię oni lepiej.

Wywiady video są naprawdę skuteczne

Podczas realizacji takiej produkcji możesz pokazać wszystkim odbiorcom siebie. W trakcie rozmowy warto, na przykład wyjaśnić motywacje, jakie Tobą kierowały podczas tworzenia nowej firmy. Wytłumaczysz swoim potencjalnym klientom, dlaczego to właśnie wybór Twojej firmy jest najlepszy. Sięgając po wywiad film możesz się otworzyć, a to na pewno zostanie miło odebrane przez wszystkich odbiorców. Zbliżysz się do nich w ten sposób i zachęcisz ich do współpracy z Tobą. Zdobędziesz ich zaufanie, a dzięki temu będą oni chętnie do Ciebie wracać i cały czas decydować się na Twoje usługi.

Wywiad filmowy nie tylko dla firm

Taki rodzaj wideo jest również świetnym sposobem, na przykład na podziękowanie bliskiej osobie. Może to być, na przykład prezent dla rodziców albo dla Twojej drugiej połówki. My, jako zespół profesjonalistów, realizujemy produkcje nie tylko dla przedsiębiorców, ale również dla osób prywatnych. Jeżeli chcesz podarować komuś tak wyjątkowy i zupełnie indywidualny prezent, możesz na nas postawić. Pomożemy Ci wymyślić odpowiedni scenariusz. Wywiad zostanie poprowadzony w taki sposób, żeby w pełni zadowolić Ciebie, a także adresata prezentu! Będzie to naprawdę zupełnie wyjątkowa pamiątka, która bez wątpienia wywoła uśmiech na twarzy osoby, która otrzyma film.

Wywiady dla gwiazd

Jeżeli jesteś muzykiem albo aktorem i zależy Ci na tym, aby jak najlepiej się zaprezentować – z tym również sobie bez trudu poradzimy. Wywiady video są świetnym sposobem na opowiedzenie o sobie i na zainteresowanie odbiorców swoją osobą.

Filmowanie wywiadów, postaw na jakość!

Internet wypełniony jest wywiadami na każdy temat, niestety przez ich ilość zupełnie zatarła się jakość. Warto postawić na profesjonalne filmowanie wywiadów, by przyciągnąć uwagę widza i klienta.

Do niedawna filmowanie wywiadów było domeną telewizji, ze względu na szybki rozrost popularności właśnie tej formy wypowiedzi przejęło ono inne media, chociażby Internet. Filmowanie wywiadów to swojego rodzaju inwestycja w rozwój agencji reklamowej, portalu społecznościowego, bądź strony internetowej zajmującą się dziennikarstwem. Właśnie taką formą realizacyjną można zyskać popularność zachowując przy tym wysoką jakość nagrań, tak aby stanowiła spójność wraz rangą osoby występującej przed kamerą.

W mediach społecznościowych coraz częściej amatorzy łapią się za filmowanie wywiadów. Warto postawić na jakość i wyróżnić się na tle tłumów. Będzie to z pewnością wartościową wizytówką.

Zachęcamy również do zapoznania z usługami, które realizuje nasza firma.

Ile kosztuje produkcja filmu z wywiadem dla firm?

Przedstawiamy dwa najpopularniejsze pakiety w naszej firmie :

Wywiad TIME BOX 15

– od 500zł

 • czas trwania filmu do 15 minut (po montażu)
 • nagranie ujęć w miejscu wskazanym przez klienta (czas pracy ekipy filmowej do 2 godzin)
 • prezenter prowadzący wywiad (za dopłatą 300zł)
 • podkład muzyczny w nagraniu (opcjonalnie opcjonalnie dodawany przy montażu)
 • profesjonalne nagranie 2-3 kamerami
 • wykorzystanie mikrofonów bezprzewodowych i kierunkowych
 • możliwość wkomponowania nadesłanych zdjęć lub filmów
 • w nagraniu wywiadu logotyp firmy (np. w prawym rogu ekranu)
 • jakość FHD / 2K
 • jakość 4K za dopłatą 500zł
 • cena pakietu nie zawiera opłaty dojazdu na miejsce przeprowadzenia wywiadu (w miejscowości Słubice woj. Lubuskie dojazd GRATIS, dalej dojazd ustalany indywidualnie wg. kilometrów)

Wywiad TIME BOX 30

– od 2000zł

 • czas trwania filmu do 30 minut (po montażu)
 • nagranie ujęć w miejscu wskazanym przez klienta (czas pracy ekipy filmowej do 4 godzin)
 • prezenter prowadzący wywiad (opcjonalnie)
 • podkład muzyczny w nagraniu (opcjonalnie dodawany przy montażu)
 • profesjonalne nagranie 2-5 kamerami
 • wykorzystanie mikrofonów bezprzewodowych i kierunkowych
 • możliwość wkomponowania nadesłanych zdjęć lub filmów
 • w nagraniu wywiadu logotyp firmy (np. w prawym rogu ekranu)
 • jakość 4K
 • cena pakietu nie zawiera opłaty dojazdu na miejsce przeprowadzenia wywiadu (w miejscowości Słubice woj. Lubuskie dojazd GRATIS, dalej dojazd ustalany indywidualnie wg. kilometrów)
Nagrania w jakości 6K są wyceniane indywidualnie.

Dodatkowo, do każdego pakietu istnieje możliwość dodania ujęć np. firmy z profesjonalnego drona DJI w cenie :

 • dopłata do zlecenia 500 zł za jakość 2K / FHD filmu z drona
 • dopłata do zlecenia 800 zł do jakości 4K – filmu z drona
 • dopłata do zlecenia 1500 zł do jakości 6K – filmu z drona

Klient ma możliwość jednorazowo, bezpłatnie wprowadzić swoje uwagi do filmu po montażu pierwszej wersji filmu, niezależnie czy jest to drobnostka, czy przemontowanie całości. Chociaż montaż filmów spod naszych rąk wygląda naprawdę dobrze i cieszy się dobrą opinią klientów zapewniamy taką możliwość. Dalsze poprawki do filmu wg. uznania klienta i jego wytycznych są nanoszone od czasu pracy liczonego za każdą rozpoczętą godzinę pracy w kwocie 125 zł.

POTRZEBUJESZ PAKIETU INDYWIDUALNEGO ?

napisz do nas : studio@foto-km.com

OPŁATA ZA WYBRANY PAKIET JEST POBIERANA OD KLIENTA Z GÓRY PRZED REALIZACJĄ ZLECENIA !

Co wpływa na cenę filmu z wywiadem ?

Największy wpływ na cenę usługi ma przede wszystkim czas pracy ekipy filmowej i sprzętu. Jeśli twoja firma świadczy skomplikowane usługi, które wymagają odpowiedniej prezentacji i spędzenia kilku dni na realizacji ujęć do spotu, to automatycznie cena takiego filmu reklamowego będzie dużo wyższa. Podobnie jest w przypadku, gdy firma zamawiająca spot reklamowy posiada oddziały w kilku miejscowościach oddalonych od siebie o kilkaset kilometrów. Wówczas należy liczyć się ze wzrostem ceny w celu pokrycia kosztów pracy ekipy filmowej.

O ile sama usługa montażu video nie stanowi zbyt dużego kosztu w tym przedziale czasowym (film do 6 minut), to spory wpływ na cenę może mieć też przygotowanie autorskich animacji wykorzystywanych w filmie. Jest to czasochłonny proces, który wymaga zaangażowania do projektu grafika oraz designera. W naszej firmie posiadamy również specjalistów od grafiki.

Tworzymy skuteczne filmy reklamowe. Nagrywamy teledyski muzyczne. Rozwijamy kanały YouTube dla firm. Pomagamy wdrożyć skuteczny wideo marketing dla firm.

Jak możemy Ci pomóc?

 

Każda firma, każda branża rządzi się swoimi prawami. Aby film reklamowy czy wywiad rzeczywiście się zwrócił i miał określoną skuteczność, musi być przygotowany w przemyślany sposób.

Zadzwoń do nas i porozmawiajmy o Twojej firmie – zaproponujemy skuteczne treści wideo, które najlepiej sprawdzą się w Twojej firmie i branży oraz opracujemy strategię promocji filmu w internecie, by docierał do jak najszerszego grona odbiorców.

Zadzwoń teraz i porozmawiaj (to do niczego nie zobowiązuje): tel.881-218-756
Napisz maila, jeśli wolisz tę formę kontaktu: studio@foto-km.com