NIERUCHOMOŚCI

W formie wsparcia dla deweloperów oraz agencji nieruchomości – profesjonalne zdjęcia, filmowanie dronem wraz z filmowaniem kamerami studyjnymi pozwala lepiej i ciekawiej zaprezentować nieruchomość lub działkę na sprzedaż. Można pokazać większą część okolicy nieruchomości jak i okazałości wnętrza domu, co jest szczególnie istotne, jeśli to właśnie ona stanowi mocną stronę inwestycji. Sfilmowanie jej dronem może przełożyć się na lepszą i szybszą sprzedaż. Dobry sprzęt ma ogromne znaczenie, gdy chodzi o filmowanie z powietrza jak i filmowanie wnętrz kamerami studyjnymi.

Zlecenia realizujemy w jakości 6K jak i również 4K oraz 2K i FullHD.

Zdjęcia i filmy wykonane z lotu ptaka mają lepszy efekt wizualny. Dużo więcej możemy pokazać z powietrza. Potencjalny klient zwróci większą uwagę na taką ofertę ze względu na lepszy efekt wizualny pokazujący nie tylko budynek ale również okolice. Jest on w stanie zobaczyć również w jakim stanie jest np. dach lub komin.

Najczęściej usługi wyceniane są indywidualnie, zależnie od projektu i dostosowane do wymagań klienta.

Świadectwo Kwalifikacji UAVO

Posiadamy Świadectwo Kwalifikacji UAVO (pilotażu bezzałogowych statków powietrznych) – niezbędne do wykonywania usług filmowania i fotografii z użyciem DRONA.

Co cechuje dobry video marketing w branży nieruchomości ?

To, że potrafi przyciągnąć już w pierwszych sekundach filmu i sprawia, że widz chce zostać do końca. Istotną rzeczą jest także prosty przekaz i wymowność wideo reklamy. Masz własny pomysł? Pomożemy Ci go przekazać w postaci wyjątkowego ruchomego obrazu. Twój pomysł na video marketing w branży nieruchomości nie jest jeszcze do końca wyklarowany? Napisz do nas, spotkamy się i w burzy mózgów zrealizujemy profesjonalną reklamę.

Istotą filmu video promującego Twoją firmę lub ofertę sprzedażową w branży nieruchomości, jest jej krótka forma. Wspólnie wymyślimy jak w krótkim spocie zawrzeć całą istotę reklamowanego produktu. W społeczeństwie, zabieganych ludzi musimy dbać o czas naszych potencjalnych kontrahentów.

Video marketing niewątpliwie rośnie w siłę i stanowi coraz potężniejszą siłę sprzedażową. Niezwykle ważnym aspektem jest pokazanie najodpowiedniejszego obrazka, który zaciekawi i zachęci do podjęcia działania.

Zachęcamy również do zapoznania z innymi usługami, które realizuje nasz firma.

Pomożemy w dystrybucji video

 

Produkcja filmu reklamowego dla Twojej firmy ma sens tylko wtedy, kiedy film obejrzy jak największa grupa Twoich potencjalnych klientów.

Dodatkowo odpłatnie (dodatkowa usługa) pomożemy Ci w dotarciu do odbiorców za pośrednictwem:

 • serwisu YouTube (optymalizacja filmu pod kątem dobrej widoczności)
 • portalu Facebook (udostępnienie filmu w grupach tematycznie powiązanych z Twoją firmą)
 • Instagrama (dodanie filmu do IGTV i optymalizacja pod kątem efektywnych tagów)
 • wyszukiwarki Google (transkrypcja video i przygotowanie artykułu zoptymalizowanego pod kątem słów kluczowych, których używają Twoi klienci)

Ujęcia FULL HD / 4K / 6K

Profesjonalne ujęcia prezentujące Twoją firmę od najlepszej strony

Personalizacja video

Jeśli chcesz, wkomponujemy w film Twoje zdjęcia, logo lub grafiki.

Nagranie lektorskie

Zatrudnimy lektora do poprowadzenia narracji w filmie.

Ile kosztuje produkcja filmu reklamowego dla firm z branży nieruchomości ?

Przedstawiamy dwa najpopularniejsze pakiety w naszej firmie :

Film reklamowy BOX START – 2500 zł

 • czas trwania do 5 minut
 • nagranie ujęć w firmie (czas pracy operatora do 3 godzin)
 • przygotowanie scenariusza
 • podkład muzyczny
 • profesjonalne nagranie lektorskie
 • możliwość wkomponowania nadesłanych zdjęć lub filmów
 • dodatkowo tematyczne ujęcia stockowe (opcjonalnie)
 • ujęcia filmowe z profesjonalnego drona
 • jakość FHD / 2K
 • cena pakietu nie zawiera opłaty dojazdu na miejsce przeprowadzenia nagrań wideo (w miejscowości Słubice woj. Lubuskie dojazd GRATIS, dalej dojazd ustalany indywidualnie wg. kilometrów)

Film reklamowy BOX MASTER – 5000 zł

 • czas trwania do 15 minut
 • nagranie ujęć w firmie (czas pracy operatora do 6 godzin)
 • przygotowanie scenariusza
 • podkład muzyczny
 • profesjonalne nagranie lektorskie
 • możliwość wkomponowania nadesłanych zdjęć lub filmów
 • dodatkowo tematyczne ujęcia stockowe (opcjonalnie)
 • ujęcia filmowe z profesjonalnego drona
 • jakość 4K
 • cena pakietu nie zawiera opłaty dojazdu na miejsce przeprowadzenia nagrań wideo (w miejscowości Słubice woj. Lubuskie dojazd GRATIS, dalej dojazd ustalany indywidualnie wg. kilometrów)
Nagrania w jakości 6K są wyceniane indywidualnie. Nagrania przekraczające czas trwania z pakietów BOX START i BOX MASTER są ustalane indywidualnie np. nagrania 30 minutowe.

Klient ma możliwość jednorazowo, bezpłatnie wprowadzić swoje uwagi do filmu po montażu pierwszej wersji filmu, niezależnie czy jest to drobnostka, czy przemontowanie całości. Chociaż montaż filmów spod naszych rąk wygląda naprawdę dobrze i cieszy się dobrą opinią klientów zapewniamy taką możliwość. Dalsze poprawki do filmu wg. uznania klienta i jego wytycznych są nanoszone od czasu pracy liczonego za każdą rozpoczętą godzinę pracy w kwocie 125 zł.

POTRZEBUJESZ PAKIETU INDYWIDUALNEGO ?

napisz do nas : studio@foto-km.com

OPŁATA ZA WYBRANY PAKIET JEST POBIERANA OD KLIENTA Z GÓRY PRZED REALIZACJĄ ZLECENIA !

Co wpływa na cenę filmu reklamowego?

Największy wpływ na cenę usługi ma przede wszystkim czas pracy ekipy filmowej i sprzętu. Jeśli twoja firma świadczy skomplikowane usługi, które wymagają odpowiedniej prezentacji i spędzenia kilku dni na realizacji ujęć do spotu, to automatycznie cena takiego filmu reklamowego będzie dużo wyższa. Podobnie jest w przypadku, gdy firma zamawiająca spot reklamowy posiada oddziały w kilku miejscowościach oddalonych od siebie o kilkaset kilometrów. Wówczas należy liczyć się ze wzrostem ceny w celu pokrycia kosztów pracy ekipy filmowej.

O ile sama usługa montażu video nie stanowi zbyt dużego kosztu w tym przedziale czasowym (film do 6 minut), to spory wpływ na cenę może mieć też przygotowanie autorskich animacji wykorzystywanych w filmie. Jest to czasochłonny proces, który wymaga zaangażowania do projektu grafika oraz designera. W naszej firmie posiadamy również specjalistów od grafiki.

Tworzymy skuteczne filmy reklamowe. Nagrywamy teledyski muzyczne. Rozwijamy kanały YouTube dla firm. Pomagamy wdrożyć skuteczny wideo marketing dla firm.