REKLAMA WIZUALNA

Zwróć uwagę nowych klientów – postaw na reklamę wizualną

Większość ludzi jest wzrokowcami. To oznacza, że ich uwagę przyciąga obraz. Właśnie dlatego reklama wizualna jest tak chętnie stosowana w marketingu. Jest to świetny sposób na to, aby pozyskać nowych klientów!

Jest kilka form reklam wizualnych. Możesz je spotkać niemal wszędzie wokół siebie. Na ulicach, w telewizorze, w Internecie… Jeżeli jesteś właścicielem firmy, to bez wątpienia powinieneś postawić właśnie na ten rodzaj marketingu. W ten sposób wypromujesz oferowane przez siebie usługi, a także produkty.

Reklama wizualna – basen reklamowy

Jedną z najtańszych form reklamy wizualnej jest basen reklamowy, który często umieszcza się na ścianach, budynkach, a także na ogrodzeniach. Tego typu reklamy są niemal niezawodne. Ważne jest jednak miejsce, w którym się znajdą. Nie bez znaczenia jest także sama realizacja. Grafika wykorzystana w tym przypadku ma spore znaczenie. Musi przykuwać uwagę, a hasło powinno być chwytliwe! Firma foto-km.com zagwarantuje Ci najlepszą realizację! Zdecydowanie warta uwagi jest również reklama wideo w Internecie. Jest to niezawodny wręcz sposób na to, aby potencjalni klienci usłyszeli o Twojej firmie. Porzuć jednak pomysł zrealizowania tego typu produkcji samodzielnie. Amatorskie filmy nie są miło przyjmowane przez internautów!

Daj o sobie usłyszeć

Inną formą reklamy wizualnej są również billboardy. Są one nieco droższe od banerów, a wpływ na to ma sam materiał, z jakiego zostały one wykonane. Są bardziej odporne na zmienne warunki atmosferyczne, zatem często służą do nawet kilkumiesięcznych kampanii reklamowych. Tablice, a także szyldy reklamowe są tak naprawdę podstawowym nośnikiem zewnętrznej reklamy wizualnej. Mogą być wolnostojące, ale również naścienne. Można je wykonywać w wielu technikach. Istotna w tym przypadku jest staranność, ale również pomysł. My możemy zrealizować dla Ciebie profesjonalną sesję fotograficzną, dzięki której zyskasz rewelacyjny materiał marketingowy, który bez wątpienia przykuje uwagę wszystkich odbiorców!

Bez wątpienia w dzisiejszych czasach prym wiedzie Internet. Reklama w sieci jest bardzo skuteczna, jednak powinna być zrealizowana w odpowiedni sposób. Ma to bardzo duże znaczenie, a firmy muszą stawiać na profesjonalne wykonanie, aby się nie zawieźć!

Reklama wizualna to przyszłość!

Reklama wizualna to świadomy wybór narzędzia do promocji czegokolwiek. Nawet kilka sekund reklamy wizualnej zatrzymuje uwagę potencjalnego klienta co prawdopodobnie przełoży się na zyski firm. Dlaczego tylko kilka sekund? Zauważyliśmy pewną tendencję w internecie, że reklama wizualna skupia w sobie niewielki czas wyświetlania co jeszcze lepiej wpływa na zainteresowanie produktem. Najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie spotu reklamowego, filmu promocyjnego oraz reklamy wizualnej. Coś co świetnie poradzi sobie w sieci mamy tu na myśli film reklamowy to reklama wizualna dopełni kampanię reklamową. Internet, bilbordy LED to idealne miejsce na wykorzystanie właśnie tej formy promocji. Jesteśmy przekonani, że coraz większa liczba firm sięgnie w przyszłości po tego typu rozwiązanie. Z jednego bardzo prostego faktu, ludzie są bombardowani z każdej strony contentem, świadomość klientów rośnie. Ludzie chcą prostej formy reklamy, dlatego reklama wizualna to najlepszy wybór na zainteresowanie klienta swoim produktem.

Zachęcamy również do zapoznania z usługami, które realizuje nasza firma.

Ile kosztuje produkcja filmu reklamowego dla firm?

Przedstawiamy dwa najpopularniejsze pakiety w naszej firmie :

Film reklamowy PODSTAWOWY – 1500 zł

 • czas trwania filmu do 4 minut (po montażu)
 • nagranie ujęć w firmie (czas pracy operatora do 2 godzin)
 • przygotowanie scenariusza
 • podkład muzyczny
 • profesjonalne nagranie lektorskie
 • możliwość wkomponowania nadesłanych zdjęć lub filmów
 • dodatkowo tematyczne ujęcia stockowe (opcjonalnie)
 • jakość FHD / 2K
 • cena pakietu nie zawiera opłaty dojazdu na miejsce przeprowadzenia nagrań wideo (w miejscowości Słubice woj. Lubuskie dojazd GRATIS, dalej dojazd ustalany indywidualnie wg. kilometrów)

Film reklamowy MASTER – 2500 zł

 • czas trwania filmu do 8 minut (po montażu)
 • nagranie ujęć w firmie (czas pracy operatora do 4 godzin)
 • przygotowanie scenariusza
 • podkład muzyczny
 • profesjonalne nagranie lektorskie
 • możliwość wkomponowania nadesłanych zdjęć lub filmów
 • dodatkowo tematyczne ujęcia stockowe (opcjonalnie)
 • jakość 4K
 • cena pakietu nie zawiera opłaty dojazdu na miejsce przeprowadzenia nagrań wideo (w miejscowości Słubice woj. Lubuskie dojazd GRATIS, dalej dojazd ustalany indywidualnie wg. kilometrów)

Dodatkowo, do każdego pakietu istnieje możliwość dodania ujęć z profesjonalnego drona DJI w cenie :

 • dopłata do zlecenia 500 zł za jakość 2K / FHD filmu z drona
 • dopłata do zlecenia 800 zł do jakości 4K – filmu z drona
 • dopłata do zlecenia 1500 zł do jakości 6K – filmu z drona

Klient ma możliwość jednorazowo, bezpłatnie wprowadzić swoje uwagi do filmu po montażu pierwszej wersji filmu, niezależnie czy jest to drobnostka, czy przemontowanie całości. Chociaż montaż filmów spod naszych rąk wygląda naprawdę dobrze i cieszy się dobrą opinią klientów zapewniamy taką możliwość. Dalsze poprawki do filmu wg. uznania klienta i jego wytycznych są nanoszone od czasu pracy liczonego za każdą rozpoczętą godzinę pracy w kwocie 125 zł.

POTRZEBUJESZ PAKIETU INDYWIDUALNEGO ?

napisz do nas : studio@foto-km.com

OPŁATA ZA WYBRANY PAKIET JEST POBIERANA OD KLIENTA Z GÓRY PRZED REALIZACJĄ ZLECENIA !

Co wpływa na cenę filmu reklamowego?

Największy wpływ na cenę usługi ma przede wszystkim czas pracy ekipy filmowej i sprzętu. Jeśli twoja firma świadczy skomplikowane usługi, które wymagają odpowiedniej prezentacji i spędzenia kilku dni na realizacji ujęć do filmu reklamowego / spotu, to automatycznie cena takiego filmu reklamowego będzie dużo wyższa. Podobnie jest w przypadku, gdy firma zamawiająca film / spot reklamowy posiada oddziały w kilku miejscowościach oddalonych od siebie o kilkaset kilometrów. Wówczas należy liczyć się ze wzrostem ceny w celu pokrycia kosztów pracy ekipy filmowej.

O ile sama usługa montażu wideo nie stanowi zbyt dużego kosztu w tym przedziale czasowym (film do 8 minut), to spory wpływ na cenę może mieć też przygotowanie autorskich animacji wykorzystywanych w filmie. Jest to czasochłonny proces, który wymaga zaangażowania do projektu grafika oraz designera. W naszej firmie posiadamy również specjalistów od grafiki.

Tworzymy skuteczne filmy reklamowe. Nagrywamy teledyski muzyczne. Rozwijamy kanały YouTube dla firm. Pomagamy wdrożyć skuteczny wideo marketing dla firm.